صفحه اصلی درباره شهر تماس با ما سیاسی فرهنگی اجتماعی ورزشی حوادث یادداشت ها شهدا تصاویر مسئولین نسیم شهر

با انجام مراحل اجرايي و عملياتي، پيست موتورسواري نسيم شهر در آينده اي نزديك افتتاح و راه اندازي خواهد شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرستان رباط کریم به نقل از روزنامه جمهوری اسلامی ،از آنجائي كه توجه به امور جوانان و ايجاد مكانهاي ورزشي و تفريحي براي اين قشر يكي از مهمترين وظايف دستگاههاي اجرايي و خدمتگزار مي باشد، شوراي اسلامي و شهرداري نسيم شهر ضمن هماهنگي هاي مقدماتي با فدراسيون موتورسواري و اداره تربيت بدني بخش بوستان و معاونت خدمات شهري شهرداري نسيم شهر در فضايي كاملاً طبيعي اقدام به احداث و محوطه سازي پيست موتورسواري نموده است.

[ سه شنبه ۲۸ اردیبهشت۱۳۸۹ ] [ ] [ استفاده از اين خبرفقط باذکرمنبع مجاز است ]

حجت‌الاسلام نوروزي نماينده مردم شهرستان رباط كريم در مجلس شوراي اسلامي در اقدامي سرزده و در ساعتي خارج از وقت اداري با حضور در شهرداري و به همراهي شهردار، مديران دواير مختلف شهرداري روند اجرايي پروژه‌هاي عمراني اين شهر را مورد بازديد قرار داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرستان رباط کریم ،هنرمند مدير روابط عمومي شهرداري نسيم شهر در اين خصوص گفت:با توجه به حضور خارج از وقت اداري و در ساعات پاياني روز قسمت اعظمي از پروژه‌هاي عمراني شهرداري شامل آسفالت، ترميم نوارهاي حفاري شده در قالب چندين اكيپ، احداث فاز دوم بوستان چهار باغ شامل مخلوط‌ريزي، جدول‌گذاري، پيست موتورسواري، احداث خيابان 38 متري از انتهاي بلوار كشاورز، خيابان 20 متري نيايش، اجراي رمپ و لوپ و... مورد بازديد وي قرار گرفت كه بحمدالله تمامي پروژه‌ها در قالب طرح ضربتي به صورت فعالانه و مجدانه به منظور اجراي فرامين رهبري در سال همت مضاعف و كار مضاعف در حال اجراء است.
مهندس كريمي رهنما شهردارنسيم شهر در اين بازديد گفت: با توجه به برنامه‌ريزي‌هاي صورت گرفته، سعي بر اين است با برآورد اعتبارات درنظر گرفته شده و تخصيص رقمي معادل 400ميليارد و 750 ميليون تومان در سهم عمراني يعني 51/47 درصد از كل بودجه شهرداريها و با بكارگيري تمامي پتانسيل‌هاي موجود در شهرداري و شهر انشاءالله ضمن جذب اعتبارات عمراني پيش‌بيني شده در بودجه را افزايش داده و شاهد آباداني و شكوفايي بيشتر شهر با مشاركت فعال شهروندان باشيم.
وي افزود: جا دارد از فرماندار، نماينده مردم، امام جمعه، بخشدار و اعضاي شوراي اسلامي كه در پيشرفت امورات شهرداري را ياري نموده‌اند سپاسگزاري بعمل مي‌آيد

[ سه شنبه ۲۸ اردیبهشت۱۳۸۹ ] [ ] [ استفاده از اين خبرفقط باذکرمنبع مجاز است ]
رييس ناحيه برق بوستان شهرستان رباط کريم از برق رساني به دو شهرک جعفريه و اسماعيل آباد در اين منطقه خبر داد.

 علي صادقي گفت: برق رساني به اين شهرک ها با نصب پنج عدد ترانس، 1500 متر شبكه فشار ضعيف، 860 متر شبكه فشار قوي، 24 عدد پايه و 23 عدد چراغ اجرا شده و با بهره برداري از اين پروژه ها برق فراگير، پايدار و با كيفيت براي مردم منطقه فراهم شده است.
وي همچنين توزيع بيش از 15 هزار شعله لامپ كم مصرف، تجهيز و راه اندازي گروه مانور 20 كيلوولت، توزيع چهار هزار دفترچه راهنماي مشتركان، توزيع 20 هزار دفترچه اصلاح الگوي مصرف، فروش دو هزار و 10 فقره انشعاب خانگي، جمع آوري دو هزار و 156 مورد برق غيرمجاز، تعويض يکهزار و 700 دستگاه كنتور تجاري و تعويض 17 مورد كنتور دستكاري شده را ازجمله فعاليت هاي ناحيه برق بوستان در سال گذشته برشمرد.
بخش بوستان با شهر نسيم شهر و دو دهستان اسماعيل آباد و همدانک را شامل مي شود.
[ دوشنبه ۲۷ اردیبهشت۱۳۸۹ ] [ ] [ استفاده از اين خبرفقط باذکرمنبع مجاز است ]

به مناسبت شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) و بزرگداشت مقام والای آن حضرت ،سمینار سه روزه یاد یاس بی نشان در  رباط کریم برگزار می شود.
 ،دو روز از این سمینار با حضور اندیشمندان و محققان اسلامی در  مجتمع فرهنگی – هنری قلم در نسیم شهرو روز آخر در مجتمع فرهنگی – هنری پرند شهر جدید پرند برگزار خواهد شد

[ شنبه ۲۵ اردیبهشت۱۳۸۹ ] [ ] [ استفاده از اين خبرفقط باذکرمنبع مجاز است ]

مراسم عصر شعر فدک به مناسبت شهادت دخت نبی اکرم حضرت فاطمه زهر ا(س)  شنبه در رباط کریم برگزار می شود .

این مراسم مشفق کاشانی شاعرنام آشنای  کشور همراه با شاعران رباط کریمی در مدح بانوی بزرگ جهان اسلام شعرخوانی می کند .
گفتنی است این مراسم  ساعت 16 در  مجتمع فرهنگی – هنری قلم در نسیم شهر برگزار می گردد

[ شنبه ۲۵ اردیبهشت۱۳۸۹ ] [ ] [ استفاده از اين خبرفقط باذکرمنبع مجاز است ]

 همایش ((اندیشه مطهر))با همکاری پایگاه بسیج  اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی  شهرستان رباط کریم و حوزه مقاومت بسیج  17امام علی علیه السلام  پانزدهم اردیبهشت ماه جاری به مناسبت گرامیداشت هفته معلم با حضور امام جمعه ،معاون اداره ، اعضا شورای شهر ،اعضا بسیج حوزه واهالی شهر در محل مسجد امیر المومنین اسماعیل آباد نسیم شهر برگزار شد .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرستان رباط کریم ؛در این همایش سرهنگ علی ملک زاده از بسیجیان استان تهران ضمن گرامیداشت هفته معلم ویاد استاد شهید مطهری گفت: پزشک خوب وحاذق پزشکی است که درد جامعه را خوب تشخیص دهدوشهید مطهری توانست درد جامعه آنروز را تشخیص داده ونسخه های درستی برای آن بپیچد ، ایشان بنابه گفته دوستانشان از سال 1327 گروههایی را تشکیل میدهند وهر گروهی را  مامور مینمایند  روی یک موضوع سیاسی ،اجتماعی و اعتقادی آن زمان کار کنند.

وی در ادامه افزود: ما می بینیم که یکی از دلایل ترور ایشان توسط گروه منحرف فرقان همین موقعیت شناسی ودشمن شناسی ایشان بود و دیگر اینکه ایشان جریانهای التقاطی را خوب می شناختند و میتوانستند آنها را به مردم معرفی نمایند .وی خاطر نشان کرد: در آن زمان خیلی از آنها  بواسطه وجود مطهریها دستشان روشد و از بین رفتند ولی بعضی از اینها به عنوان منافقان پنهان در بدنه نظام ماندند وبعدها توانستند به بدنه نظام ضرباتی وارد آورند و مسائل سیاسی اخیر از این ناحیه بوده است که چهره های آنان برای مردم تبیین شد.در پایان از سوی برگزار کنندگان از یک معلم بسیجی نمونه ،دو مربی قرآنی نمونه ، دو خانواه ایثار گر فرهنگی و یک خانواده شهید معلم با اهدا لوح سپاس و هدایا به دست مسئولین شهر تجلیل به عمل آمد./

[ شنبه ۱۸ اردیبهشت۱۳۸۹ ] [ ] [ استفاده از اين خبرفقط باذکرمنبع مجاز است ]


شوراهای اسلامی نمونه و برتر شهرستان رباط کریم انتخاب شدند .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرستان رباط کریم ، در دومین همایش شوراهای اسلامی شهر و روستای شهرستان رباط کریم که امروز برگزار گردید ، شورای اسلامی شهر صالح آباد به عنوان شورای برتر انتخاب شد .

همچنین شورای اسلامی نسیم شهر ، شورای نمونه اعلام شد

[ سه شنبه ۱۴ اردیبهشت۱۳۸۹ ] [ ] [ استفاده از اين خبرفقط باذکرمنبع مجاز است ]

 

رئیس شورای اسلامی نسیم شهر  بار دیگر به این سمت انتخاب شد .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرستان رباط کریم ،در آغاز چهارمین سال از فعالیت دوره سوم شوراهاو انتخابات ریاست شوراهای اسلامی شهر و روستا ، فتاح اسدی  بار دیگر به عنوان رئیس شورای اسلامی نسیم شهر  انتخاب شد.

[ سه شنبه ۱۴ اردیبهشت۱۳۸۹ ] [ ] [ استفاده از اين خبرفقط باذکرمنبع مجاز است ]


همايش فرهنگي همت مضاعف، كار مضاعف  در نسيم‌شهر رباط كريم برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرستان رباط کریم ،نماينده مردم شهرستان رباط كريم در مجلس شوراي اسلامي ظهر امروز در اين همايش گفت: مقام معظم رهبري امسال را به نام سال همت مضاعف، كار مضاعف ناميدند و خوشحاليم كه اين همايش از سوي اداره ارشاد و كانون فرهنگي در اين شهر محروم در ابتداي سال برگزار شده است.
حسن نوروزي اظهار داشت: مديريت زمان، زبان، فكر و برنامه براي ما اهميت دارد و همان‌طور كه امام كاظم ع) فرمود خدا رحمت كند كسي را كه بداند از كجا آمده و به كجا ميرود، پس نتيجه مي‌گيريم اين عالم و هر آنچه كه در آن هست برنامه دارد و حساب و ‌كتاب، هم در اين دنيا و هم در آن دنيا وجود دارد.
به گفته وي برگزاري چنين همايشي خود همت‌ بزرگي است ‌كه توسط ارشاد رباط كريم برگزار شده است.

[ پنجشنبه ۹ اردیبهشت۱۳۸۹ ] [ ] [ استفاده از اين خبرفقط باذکرمنبع مجاز است ]

پایگاه اطلاع رسانی شهرستان رباط کریم به عنوان اولین و جامع ترین سایت خبری شهرستان راه اندازی شد .

در این سایت آخرین اخبار شهرستان قابل ملاحظه می باشد .برای استفاده از این پایگاه به آدرس        rib-news.com مراجعه فرمایید .

[ چهارشنبه ۸ اردیبهشت۱۳۸۹ ] [ ] [ استفاده از اين خبرفقط باذکرمنبع مجاز است ]

۹ خودروی راه سازی به ناوگان موتوری شهرداری نسیم شهر اضافه شد .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرستان رباط کریم ،همگام با سال همت مضاعف و كار مضاعف كه سرآغازي مطمئن واستوار در تحقق اهداف و محوريت برنامه‏ريزي در اجراي فرامين مقام عظماي ولايت در راستاي خدمتگزاري به شهروندان و تسريع در امورات عمراني مي‏باشد، شهرداري نسيم شهر با خريداري يك دستگاه غلطك 20 تني و يك دستگاه بيل مكانيكي، كارگاه اماني واحد عمراني شهرداري را راه‏اندازي نموده است.
كريمي رهنما شهردار نسيم شهر با بيان اين خبر افزود: 9 دستگاه خودرو سبك و سنگين راهسازي و ايسوزو حمل زباله خريداري شده است كه اميدواريم با عملي نمودن طرحهاي پيش‏بيني شده و حفظ كيفيت مطلوب و به موقع در ارائه خدمات و بهبود وضع موجود در توسعه و ايجاد مناسبات ملزوم در عرصه عمران و خدمات بتوانيم در آينده رضايت شهروندان فهيم نسيم‏شهر را تأمين نمائيم

[ چهارشنبه ۸ اردیبهشت۱۳۸۹ ] [ ] [ استفاده از اين خبرفقط باذکرمنبع مجاز است ]

بنام خدا

نسیم شهر، شهری است در جنوب غرب استان تهران و در شهرستان بهارستان با مردمی نجیب و با صفا
.........................
در این پایگاه ، آخرین اخبار و رخدادهای نسیم شهر "منتشر می شود .
------------------------
اخبار نسیم شهر به هیچ گروه ،جریان و شخصی وابستگی ندارد و مستقل است .
------------------------
نسیم شهر نیوز از نظرات و پیشنهادات همه عزیزان استقبال می کند.
-----------------------
سایر سایتها و وبلاگهایی که با نام اخبار نسیم شهر راه اندازی شده اند ، هیچ ارتباطی با این سایت ندارند.
-----------------------
این سایت در سامانه ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به ثبت رسیده است.